Виставковий центр «КиївЕкспоПлаза» на Житомирській трасі 20 хвилин від метро.

Головна


Спеціалізована виставка «Сховища для фруктів, овочів, ягід» презентує весь комплекс обладнання для ефективного зберігання, післязбиральної і передпродажної підготовки врожаю: технології будівництва сховищ, обладнання і системи зберігання, лінії для післязбиральної і передпродажної доробки продукції.

Виробництво свіжих овочів в Україні щороку зростає. За даними Держстату, на початок жовтня 2018 року вироблено 78,9 млн. т овочевих культур, що на 2,9% більше, ніж минулого. У цій ситуації актуальною залишається проблема збереження вирощеного для забезпечення цілорічного постачання вітамінної продукції споживачам. З усіх наявних у країні овочесховищ сучасним нормам відповідають лише 30%, що призводить до щорічної втрати до 15% врожаю овочів.

Зберігання врожаю залишається однією з найбільш актуальних проблем для фермерів, оскільки безпосередньо впливає на умови збуту. Переоснащення наявних і будівництво нових сучасних сховищ буде пріоритетним напрямком для виробників плодово-ягідної та овочевої продукції, оскільки дозволить скоротити втрати при зберіганні врожаю, забезпечити незалежність від цінових коливань на ринку, підвищити якість продукту.

Виставка «Сховища для фруктів, овочів, ягід» проходить в рамках комплексу виставок для АПК, харчопереробної промисловості, холодильної галузі одночасно з Форумом фермерських технологій, Фермерським ярмарком контрактів, виставкою «Промисловий холод». Цього року подія зібрала рекордну кількість відвідувачів — 8 128 осіб (+28,5% до 2017 року).


ОРГАНІЗАТОР ВИСТАВКИ

ВИСТАВКОВИЙ ЦЕНТР

Радіопартнер

ІНФОРМАЦІЙНА ПІДТРИМКА
 
 
 
 
 
 

Новини

«Біо Технологія» — надійний постачальник засобів захисту рослин — учасник Форуму фермерських технологій 2019Нова локація — нові можливості: Форум фермерських технологій, Фермерський ярмарок контрактів, виставки «Промисловий холод» і «Сховища для фруктів, овочів, ягід»Виставки отримали потужну підтримку від Мінагрополітики України і ТПП УкраїниРозклад руху автобусних експрес-маршрутів під час виставокФорум фермерських технологій 2019 проходитиме за підтримки Торгово-промислової палати УкраїниКомпанія ТОВ «СMC» презентує на виставці новинки в галузі переробки, мийки та сортування ягід та овочейЕкономіка і технології трюфельного бізнесу — від трюфельного першопрохідця в УкраїніPerspekta презентує на форумі теплиці, де в якості покриття застосовується загартоване склоПерспективи вирощування фісташки та батату від засновника першого Українського фісташкового саду«БудтеплицагрО» презентує фермерські теплиці з оцинкованої труби під плівку

 

Всі новини